KLOBÁSKA HASH HNĚDÁ SNÍDANĚ KASTROLE

Tento kastrol je vlastně ideální jídlo, když musíte nakrmit tým! Skvěle se kousí a má spoustu nevkusných výhod, které si určitě oblíbí i dospělí a mladí.

 

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZALÍBÍTE!

Velmi jednoduché! Toto jídlo se rychle hází mezi sebou, poté jej jednoduše postavíte na sporák a čekáte na vaření!

Proto Delicious! Tradiční chutě ranního jídla se integrují tak, aby vytvořily chutný a zároveň chutný kastrol, který si budete přát uvařit na vrcholu rutiny!

Je všestranný! Opravdu nemáte klobásu? Zkuste křupavou slaninu! Vytvořte si ji vegetariánsky přátelskou tím, že vynecháte maso pro pár preferovaných druhů zeleniny. Tento kastrol je ve skutečnosti tak všestranný, jak se stalo!

 

KLOBÁSKA HASH HNĚDÁ SNÍDANĚ KASTROLE

🥘 Potřebné materiály

Toto jídlo vyžaduje několik ranních jídel a je ve skutečnosti extrémně flexibilní, pokud musíte vytvořit náhražky. Možná si budete muset vybavit pár klobás a hnědých bonbónů pocházejících z obchodu s potravinami – nicméně většina komponent jsou ve skutečnosti body, které s největší pravděpodobností udržujete vybavené ve vaší lednici!

8 velkých vajíček – Vejce jsou ve skutečnosti strukturou tohoto konkrétního kastrolu, stejně jako drží cokoli u sebe! Využijte vejce na úrovni prostorové teploty, abyste předešli zvýšení možnosti přípravy jídla. Chilly vejce se jistě prodlouží na přípravu!
Koření- Sodík a pepř pro vaše ochutnání, ale mějte na paměti, že klobása je ve skutečnosti také solená (proto to nepřehánějte!) Česnekový prášek a cibulový prášek zvýrazňují různé další složky a také zahrnují hloubku směrem k chuť vajec.
1 libra navíc Klobása – Vepřová klobása se ve skutečnosti nabízí v jelcích a je k dispozici v různých příchutích. Počáteční chuť je vlastně tradiční, ale teplá i šalvějová chuť jsou ve skutečnosti stejně chutné!
dvacet uncí Hash Browns- Křupavé, křupavé hash browns jsou ve skutečnosti důrazem tohoto konkrétního kastrolu! To by mohlo být vytvořeno spolu s čistými hash brown nebo dokonce rozmraženými ledovými hash brown, podle toho, co nosíte na dlani!
1 ⅓ hrnků Milk-Mléko pomáhá zajistit, aby vejce byla mnohem méně tlustá a zároveň mnohem útulnější!

 

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Tato chutná klobása a nahnědlý ranní kastrol se jistě připraví jednoduše 15 minut před tím, než si můžete snadno shromáždit časovač, stejně jako si ho nepamatujete v kamnech! Ve skutečnosti nejsou vyžadována žádná jedinečná zařízení nebo dokonce schopnosti, toto jídlo je skutečně fantastické pro nováčka!

 

HNĚDEJTE KLOBÁBU A MÍCHAJTE VEJCE

Příprava. Předehřejte si sporák na 350 ℉ (175 ℃) a jemně naolejujte nebo dokonce nastříkejte jídlo na vaření 9×13 spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla.

Zhnědněte klobásu. Zatímco se váš sporák předehřívá, zhnědne a rozpadne se 1 lb klobásy na pánvi na středně vysoké teplotě a také vypusťte tuk.
Vytvořte vaječnou směs. Následně do mixovací nádoby vložte 8 velkých vajec, 1 1/3 hrnku mléka a také koření (1 lžičku sodíku, ½ lžičky pepře, ¼ lžičky česnekového prášku a ¼ lžičky cibulového prášku).

 

VRSTVA KASTRÁL

Vytvořte kastrol. Ve vašem namazaném jídle na vaření zarovnejte dvacet uncí hnědých oříšků, 1 libru připravené klobásy navíc, volitelné komponenty (načervenalou nebo dokonce čerstvou papriku a/nebo dokonce cibuli) a také 1½ hrnku sýra čedar, poté přelijte vaječnou směsí. Míchejte směrem k integraci složek, je-li to preferováno, poté spolu se zbývajícím ½ hrnkem strouhaného sýra.
provádět a vařit. Umístěte kastrol na polici zařízení a vařte při 350 ℉ (175 ℃) po dobu 55-60 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud není vejce skutečně kompletně připraveno směrem k zařízení. Proveďte okamžitě po provedení.

Tento chutný hash nahnědlý ranní kastrol vytváří dentální plnicí misku úplně sám! Není třeba vytvářet žádný typ okrajových jídel, toto vydatné ranní jídlo si můžete snadno vychutnat tak, jak je!